25Nis

Pleksi bariyer koruyucu ( Seperatör)

Covid 19 Siperlik Nedir? Pleksi bariyer Covid 19 (Korona) Siperlik pleksi bariyer , laboratuvar çalışma sırasında yüzü ve vucudu korumak için kullanılan koruyucu bir malzemedir. İşyerinde çalışanların güvenliğini sağlamaktır.

Covid 19 Siperlik Nedir?


Covid 19 (Korona) Siperlik pleksi bariyer , laboratuvar çalışma sırasında yüzü korumak için kullanılan koruyucu bir malzemedir. İşyerinde ve kurumlarda çalışanların güvenliğini sağlamak için koruyucu malzemeler için kullanılır. İşyerleri ve kurumlarda koruyucu malzeme kullanımının amacı, çalışanları işle ilgili risklerden korumaktır; İş güvenliği malzemelerinden bazıları olan yüz kalkanları, pleksi bariyer, eldiven kişiyi olumsuzluklardan korur; İş güvenliği gözlük, bariyer, eldiven veya kask modelleri ile sağlanır.

Covid 19 Bariyer Ne İçin Kullanılır?

Bir pleksi bariyer, covid 19 virüsü için kullanım amaçlarına bağlı olarak modellerde de değişir. Yüz ve beden koruması rahat ve kolaydır ve kullanım sırasında kişiyi yormaz. Bu, pleksi bariyer seperatör kullanımına karşı önemli göz ve vucut koruması sağlar. Sıvı kimyasalların ve temas halinde uzaklaşmak için kullanılır ve yüzü ve organları kimyasalların olumsuz etkilerinden korur.
Vucut bariyeri, özellikle uzaktan temas özelliklerine göre kullanılmalıdır. Ayrıca, alışverişlerde ve temastan kaçınma gibi çalışma sırasında virüs ve bakterilere karşı korunmak için kullanılmalıdır.

pleksi bariyer
pleksi bariyer

pleksi bariyer

Yüz ve vucut Koruyucu Siperlikler ve bariyerler virüs partikülü sıçramasını yada yüze direk öksürük yoluyla virüs bulaşmalarını engellemek amacıyla kullanılıyor. Normalde fiyatı çok pahalı olmayan bu maske ve seperatörler art niyetli firmalar yüzünden fiyatları oldukça yükselmiş ve stokları da düşmeye başlamış durumdadır. Özellikle sağlık personellerinin bu ekipmanlara erişiminde zorluk çekmemeleri gerekmektedir. Ayrıca yüz koruyucu siperlik ve pleksi bariyerler dezenfektanla iyi dezenfekte edilmelidir. Ankara Reklam

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,