pleksi masa

إنتاج لوحة بلإكسي الوزن زجاجي التصنيع الجدول تنظيم بلإكسي

الوزن زجاجي

leksi & Pleksiglas Nedir ? Özellikleri ve kullanım alanları nerelerdir?

أكريليك, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik bir malzemedir. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir yapısı vardır.
Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik cam olarak da tanımlanabilir.

• Işık geçirgenliği yüksek ve darbelere karşı dayanıkdır.Pleksiglas’ın ışık geçirgenliği cama oranla %92’dir.
Darbelere karşı dayanıklılığı ise camda 6 kat daha fazladır. Keskin kenarlı değildir. Kırıldığında yaralanmalara sebep olmaz.
Isı geçirgenliği yanı kalınlıktaki camdan %20 daha azdır.

• (Döküm) أكريليك glas iklim şartlarına karşı dirençlidir.
Opak, şeffaf ve floresan renklerde üretilir ve plastiklere oranla iklim şartlarına daha dirençlidir.
Solmaz, kırılmaz. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır.

• (Döküm) Pleksiglas ısıya dayanıklıdır.
Döküm Pleksiglas kalınlıklarına göre 75° C’den itibaran yumuşar ve şekil vermeye hazır hale gelir.

• (Döküm) Pleksiglas bakır sertliğindedir.

• (Döküm) Pleksiglas’a istenen form rahatlıkla verilir.
İstenen forma girmesi için Alglas Pleksi’ye 120°-150° C’e yeterlidir.
Soğuduktan sonra verdiğiniz form sabit kalır.

3
Pleksi

İmalat sektörüne göz atacak olduğumuzda her mamulün farklı hammaddelerden üretildiğini görürüz. Bu hammaddelerin temin edilmesi konusunda ise iki seçenek vardır. İlki yurt dışından ithal etme yöntemine dayanır. Çünkü petrol gibi hammaddeler ülkemizden çok fazla çıkmamaktadır. Ancak pamuk, demir, çelik gibi hammaddeler ülke topraklarımızda bol miktarda bulunmaktadır. Bu maddeler üretim için işlendikten sonra fazlalık kısım da diğer ülkelere ihraç edilmektedir. Bu sayede ülke piyasasına dış sermaye de girerek ekonomi canlı tutulmaktadır. Farklı sektörlerde ortak olarak kullanılan hammaddelerin başında isepleksiglas gelmektedir. أكريليك ودعا هيكل المواد البلاستيكية، ولها تشبه في جوانب كثيرة من وسائل الراحة البلاستيكية فصل. يبدأ #Pleks تسييل الغاز في 75 درجة ويمكن أن تتشكل بسهولة، حتى في درجات الحرارة ليست مرتفعة جدا إلى 150 درجة. ثم سمح للمنتج على شكل لتبرد، وتقدم يصبح شكل القالب. أكريليك المنتجين التي تباع كمادة خام لتشكيل لوح. وفقا للحاجة، قد تكون هذه ورقة من مختلف الأحجام والسماكات. وتباع سمك ورقة في الأبعاد المختلفة لحوالي 30 إلى 40 ملليمتر في 1 ملليمتر في السوق.

# أكريليك, döküm levhaya dönüştürülmek için önce ısıtılır ve sonra kalıp halinde soğumaya bırakılır. Soğuduktan sonra ise cnc ya da lazer ile kesme işlemi tamamlanarak pleksi hammaddesine son şekli verilir. Ardından üretici firmalara satışa sunulur. Üretici firmalar pleksi hammaddesini kozmetik, tekne ve yat camları yapımı, kürsü imalatı, dosyalık ve isimlik imalatı, led sistemleri üretimi, sadaka kutusu yapımı, teşhir ve ürün standları yapımı gibi alanlarda kullanmaktadırlar. Aslına bakılacak olursa bu hammaddelerin kullanım alanının bu kadar geniş olmasının en önemli sebebi çok dayanıklı bir madde olmasından kaynaklanmaktadır. Örnek vermek gerekirse; elimize aldığımız bir cam kapı, sürekli devam eden aynı şiddetteki darbelere karşı yalnızca bir saat dayanabilirken, pleksiden imal edilen bir kapı aynı şiddetteki ve sürekliliği olan darbelere altı saat boyunca direnebilir. Bu dayanıklılığı sayesinde kullanıldığı sektörlerin sayısı da artmaktadır. Çünkü üretici firmalar ne kadar sağlam ürünler imal ederlerse, piyasadaki güvenilirlikleri de o kadar artar ve tercih edilme oranları yükselir. Oysa kısa zaman içerisinde bozulan malzemeler ilk etapta firmaya daha çok para kazandırıyormuş gibi gözükse de, bir süre sonra tüketiciler o markanın dayanıksız olduğundan şikayet edeceklerdir ve kötü reklam kulaktan kulağa hızla yayılır. Bu yüzden söz konusu olan firmaların satışlarında büyük bir düşüş gözlenir. Piyasada ayakta kalmayı başaran büyük markalar alanlarında uzmanlaşmışlardır. Hem üretim için kullandıkları hammaddeler kaliteli olur, hem hangi sektörlere ve hangi özelliklere sahip tüketicilere hitap ediyorlarsa onların ihtiyaçlarını doğru şekilde belirlerler ve satış sonrasında da müşteriyle ilişkilerini sıcak tutmaya devam ederler.

Herhangi bir desteğe ihtiyaç duyulduğunda yardımcı olmaya çalışarak müşteri memnuniyetini her zaman korurlar. Pazarlama ve satış tekniklerinin başında da zaten bunlar gelmektedir. İyi bir üreticinin ilişkileri her zaman sağlam ve güvenilir olmalıdır ki, tüketiciler piyasada var olan onca şirket ve kuruluş arasından onları seçsin. Hammadde üretiminde öncü firmalardan biri olan onalpleksi.com ’un üretmiş olduğu pleksiglas maddesi de kalite bakımından en iyilerdendir ve müşterilerin beklentilerine tamamı ile cevap verebilir niteliklere sahiptir. Elinde bulunan pleksi maddesini müşterilerin istediği boyutlarda ve renklerde üretmektedir. Şeffaf, opak, mor gibi renkleri olan bu madde en çok harf vakumlama işlemi esnasında, fanuslarda, teknelerin ya da yatların camlarını şekillendirmede, mobilya işlemlerinde, mdf işçiliğinde, dilek ve şikayet kutusu imalatında, değişik dekorasyon ürünlerinin imal edilmesinde, ev, iş yeri, plaza, kütüphane, hastane gibi binaların çatı kaplamalarında, led sistemleri oluşturmada, ağaç oymada, üst geçitlerin tavan kaplama işlerinde, hayır işleri için kullan at tabak bardakları üretiminde, konuşma kabini oluşturulmasında, eczanelerde kullanılan stantların yapımında, camdan, ahşaptan gözlük reyonları imalatında kullanılmaktadır. https://onalpleksi.com يمكنك العثور على مزيد من المعلومات حول لنا عن طريق إدخال عنوان. يمكنك أيضا فحص العمل الذي نقوم به في السابق سنوات، ومستحضرات التجميل، والإضاءة، وأنظمة LED، منبر، كما يمكننا أن نتعلم المناطق التي تنتج صناديق. CNC والنفخ مع عملية القطع بالليزر لدينا، يمكنك الوصول إلى تفاصيل حول المسائل التقنية مثل التصميم.

#Onalpleksi.com adresinde daha önce birlikte çalışmış olduğumuz tüm müşteri portföyümüz isimleri ile birlikte referans kısmında yer almaktadır. İş ortaklarımızın, sektörlerinde en iyi ve aranan firmalar oluşları, bizim de ne derecede kaliteli iş çıkardığımızı anlamanızda yardımcı olacaktır. Çünkü referans insanlara, bilmedikleri bir konu hakkında büyük ip uçları verebilecek ayrıntılı bilgilerin kapısını aralar. Zaten pleksi konusunda piyasada yer alan rakiplerimiz arasından sıyrılıp uzun yıllar boyunca bu sektörde aranan bir marka haline geldiysek, bunu göz ardı etmemek gerekir. Gerek çalışanlarımızın, gerekse bizim en önem verdiğimiz şey müşteri memnuniyetidir. Bunu sağlamak için tüm sektörel yenilikleri takip etmek, teknolojinin bizim için sunduğu kolaylıklardan faydalanmak ve üretimde uygulamak, müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru tespit edip, bu beklentilerini karşılayacak çözüm önerileri sunmak, imal edilen hammaddeleri ve işlenmiş maddeleri zamanında müşteriye ulaştırmak, sistemli çalışan geniş bir iletişim ve ulaşım ağı kurmak, aynı anda çok sayıda kitleye hitap etmek, satış öncesi, satış esnası ve satış sonrasında da müşterilere ihtiyaç duydukları teknik desteği temin etmek, fiyat bakımından makul beklentilere girmek ve müşterileri sarsmayacak şekilde ödeme kolaylığı sağlamak, sağlam reklamlar vermek, reklamların ve yapılan işlerin geri dönüşümünü takip etmek, sorunlara karşı atak bir şekilde basit çözümler üretebilmek gibi görevlerin tamamını layığıyla yapmak için sürekli olarak çalışmaktayız.

Yoğun ve istekli çalışmalarımızın meyvesi olarak da üretmiş olduğumuz pleksiglas levhalar bugün Türkiye’nin en kaliteli ham maddeleri arasında yerini almış durumda. Üstelik sağlam ve tecrübeli kadromuz ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. İş prensiplerimiz sayesinde de siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Zaten bir şirketin kazandığı paradan daha önemli olan bir şey varsa o da takdir edilmektir. Çünkü bazı onur verici duygular hiçbir maddi varlıkla kıyaslanamayacak kadar değerlidir. Bu değerleri yaşatmak, korumak ve gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak ta bizlerin görevidir. Bu görev ve sorumluluğun bilincinde olup ona göre hareket etmek, toplumda, sektörde ve iş dünyasında örnek birey ve örnek kuruluş olmayı başarabilmek zor ve zor olduğu kadar da önemlidir. https://onalpleksi.com olarak bizler, tüm bu temel noktaların bilincinde olarak daha uzun yıllar siz kıymetli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

3
pleksi makine parçaları

بلإكسي-أجزاء يغطي آلة

قطع غيار الآلات، وحراس آلة، ويغطي الجهاز وقطع غيار الآلات شبكي المصنوعة من الزجاج المصنوعة من الزجاج

Pleksi Makine Kapakları Parçaları
Pleksi Makine Kapakları Parçaları
pleksi makine parçaları

غطاء شبكي، وزجاج شبكي سعر غطاء، والآلات شبكي والتصنيع باب شبكي، مربع غطاء شبكي، وتغطي شبكي أنقرة، بلإكسي غطاء اسطنبول، بلإكسي تغطية واضحة، وزجاج شبكي غطاء السعر، وزجاج شبكي غطاء القبة، منحني غطاء شبكي،
الألواح الجانبية بلإكسي، تغطي شبكي أنطاليا، الحوض غطاء شبكي، غطاء شبكي المنحني، وزجاج شبكي باب مجلس الوزراء، وزجاج شبكي سعر غطاء، وتغطي شبكي أنقرة، وزجاج شبكي غطاء السعر، وزجاج شبكي غطاء القبة،
غطاء شبكي، بلإكسي تصنيع الغطاء، وزجاج شبكي غطاء غلاف، بلإكسي ما غطاء، غطاء بلإكسي صغيرة، وزجاج شبكي غطاء تورم، وزجاج شبكي تغطية الجانب،

1
pleksi istanbul

بلإكسي الصدارة كما نود منك أن نتحدث عن ما هو المقصود زجاج شبكي. الفائز منذ فترة طويلة على نطاق واسع في تركيا ورضا استخدام العودة العودة
بلإكسي في أي مكان في العالم ويستخدم في المنتج.

يتم فصل دينا نوع إلى نوعين من الزجاج البلاستيك الملونة وشفاف عديم اللون وشفافة. شبكي الصورة هي النظارات والبلاستيك يمكن معالجتها بسهولة تعرف كسر بسهولة.
مشيرا إلى الأسواق العالمية لا تتجاوز سماكة العام لل1.5-2.5mm. لذلك هذا بلإكسي الصورة كيف أريد أن أشرح لك مجرد ذابت في oluyorki له.
وخففت 90 ° C والتدفئة في الفرن على 115 درجة مئوية، وآلات شكل. نسبة قوة الجسم ساخنة أكبر من الزجاج وخفيفة الوزن. ومع ذلك، فإنه ليس من الحكمة كثيرا من ذي قبل لأنه يأخذ شكل تحت تأثير احتراق المضادة للحرق.
بعد شبكي ساخنة قد أدخلت على الشكل المطلوب عن طريق القوالب اللازمة.
نقل الضوء هو ليزر قطع بلإكسي dayanıkd ضد ارتفاع والصدمة. شبكي ثم نفاذية الضوء هو 92٪ بالمقارنة مع الزجاج. ومقاومة تأثير الزجاج أكثر من 6 مرات. الحواف الحادة ليست كذلك. فإنه لا يسبب الاصابة.
التوصيل الحراري للزجاج هو أقل من 20٪. (الصب) زجاج شبكي مقاومة للظروف الجوية، أنها شفافة وإنتاج الألوان الفلورسنت وأكثر قدرة على مقاومة الظروف المناخية مقارنة مع البلاستيك. سينغ، غير قابلة للكسر. استخدامها بسهولة في الداخل والخارج.

2
pleksi

المعروف أيضا باسم الزجاج والبلاستيك في مختلف السماكات والألوان والشفافية يمكن العثور عليها فيبلإكسيشكرا جزيلا لمن حولك ترى على هاتفك المدرجات لوحة، وصناديق، وعلامات وخطابات تطبيق فمن الممكن أن تؤدي الأشكال أكثر راحة والزخرفية. وهذا يسمح أيضا لغيرها الكثير بطبيعة الحال أنواع المواد استنادا إلى نوع من المواد العملية كنوع من المواد التي يمكن استخدامها أكثر من ذلك.

على شكل قطع شفرة على قوة للغاية ضد هذه الزجاج البلاستيك مع انتقال الضوء عالية وتأثير وإمالة لوحة كما طرق الباب لأنها يمكن أن تسبب الضرر يلوح في الافق بلإكسي

lazer kesim şeklinin tercih edilmesinde fayda olacaktır. Aksi takdirde levhanın kırılarak ya da çizilerek zarar görmesi, düz kesilememesi, yuvarlak köşe kesimleri söz konusu olduğunda köşelerin birbirleri ile aynı açıyla kesilememesi gibi malzemeye zarar veren durumlarla karşılaşılması söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle de malzemelerin hem daha kolay şekillendirilmesi hem de ihtiyacın tam olarak karşılanabilmesi için bu malzemelerin lazer kesim makineleriyle kesilmeleri önem taşımaktadır. بلإكسي طريقة على وجه الخصوص، وعلامات والشعارات التي تم إنشاؤها للتعامل مع مشاكل الكتابة مثل الجزء غير صحيح من هذا القطاع التكنولوجي ويفضل مهم جدا.

يمكنك استخدامها في مختلف التطبيقاتبلإكسيمع تطبيقات لم يكن لديك لاستخدام مواد النفايات الخاص بك؛ من توفير أسهل وأسرع طريقة لتشكيل عن طريق خفض المواد في متناول اليد. هذه الأسباب جعلت باستخدام القطع بالليزر، اعتمادا على القطاع ستكون أكثر دقة وفائدة.

1
istanbul

اسطنبول 34

عدد السكان: 12573836

DISTRICTS: جزيرة، الصيادون، باجشيلار، Bahçelievler، باكيركوى، بشيكتاش، بشيكتاش، بيكوز، بيوغلو، كاتالكا، بووكسكمس، إمينونو، Esenler، أيوب، فاتح، أيوب، غونغورين، كاديكوي، KAĞITHANE، كارتال، كوجك جكمجة، مالتيب، بنديك والصحة، معنا، Sultanbeyli، سيليفري، شيلي، سيسلي، العمرانية، أوسكودار، توزلا وتكافح

TARİHÇESİ: İstanbul’un yerleşme tarihi Paleolitik Çağa kadar uzanır. Yapılan kazılar sonucunda Yanmburgaz Mağarasında Paleolitik Çağa, Firiktepe ve Pendik’te ise Kalkolitik Çağa (İ.Ö.5500-3500) ait kalıntılar ele geçmiştir. Ayrıca Sarayburnu’nda Trakyalılann kurduğu Lygosadlı bir kentin duvar kalıntılarına, Kadıköy’de de Fenikelilerden kalma yapı kalıntılarına rastlanmıştır. Trak kökenli komutan Byzas önderliğinde yola çıkan Megarahların bir başka kolu da Delphoi kâhininin öğüdüne uyarak, İÖ 660’ta Khalkedon’un karşı kıyısında, bugünkü Sarayburnu çevresinde bir kent kurdular. Megaralılar kente önderlerinin adını vererek Byzantion dediler. 1909’da yaşanan 31 Mart Olayı ve Hareket Ordusu’nun II. Abdülhamit’i tahttan indirmesi, 1912’de başlayan Balkan Savaşları’nda Bulgarların Çatalca’ya kadar ilerlemesi ve ardından I. Dünya Savaşı’nm başlaması bu dönemin en önemli olaylarıdır. İzmir’in işgalini kınamak maksadıyla 23 ve 30 Mayıs 1919’da gerçekleştirilen Sultanahmet mitingleri büyük yankı uyandırdı. İstanbul 15-16 Mart 1920’de İtilaf Devletleri tarafından fiilen işgal edilerek, Heyet-i Mebusan kapatıldı. 23 Nisan 1920’de Ankara’da TBMM’nin kurulması, sarayı ve bir anlamda İstanbul’u boşlukta bıraktı.

مكان لزيارة: البوسفور، وقصر توبكابي، متحف الآثار، المتحف العسكري ومتحف أتاتورك، آيا ايرين (سانت إيرين)، متحف آيا صوفيا، ومتحف الفسيفساء، ومتحف الطيران، ومتحف المدينة، ومتحف الأشغال التركي الإسلامي، وكنيسة سيسترن، برج العذراء وبرج غلطة، برج بايزيد، الأناضول القلعة، قلعة روملي، بلربي قصر سيراجان بالاس، دولماباهس قصر والمسجد الأزرق، جامع السليمانية، جامع رستم باشا، مسجد الفاتح، مسجد أيوب، المسجد الجديد، Sokullu محمد مسجد باشا، Mihriban سلطان مسجد عزيز محمود مسجد Hüdayi، الكنيسة استوديوهات Manas've، سرجيوس، باخوس، وكنيسة آيا ايريني، الكنيسة Pantakrat دير، Vefa الكنيسة (في Hagios Theoderos)، Nyrelaio كنيسة الدير، دير كنيسة D'آيا Thekla، مسجد يقع مطعم الفقراء قديم (Pantepoptes مناستير الكنيسة) ، Kelenderh المسجد الرئيسي (دير Akataleotos)، مسجد السيد المسيح فينا (LIOS دير كنيسة)، المسجد فتحية (Pammakaristos دير كنيسة)، مسلة ثيودوسيوس، عمود من القوط، محطة Çemberlitaş (عمود قسطنطين)، أفعواني العمود (عمود الملتوية) وساحة بايزيد.

ماذا نأكل: تضاف اسطنبول المطبخ والضأن والخضراوات المختلفة، ولحم الضأن أو لحم العجل إلى الأطباق الرئيسية. ويتم تقديم الأرز، وأصناف المعجنات والقمح والفول والزيت والخضروات الزيتون غني عن الأطباق الجانبية. وجدت اللحم وكباب، شطائر الكباب أو الفلفل الحار، والزبادي، والباذنجان يحب كباب خاص في كباب الآخرين. Kanlıca اللبن واللحم السلطان أحمد، سلطة دماغ بيكوز كباب وcrossties.

الحلويات الشهيرة: الحلويات المعجنات، البقلاوة، المعجنات الحلوة واللذيذة، حقيقية، وما إلى ذلك، يتم الحصول عليه في بعض الأحيان من المتاجر الصغيرة التي استمرت لعدة أجيال.

أين تأكل:

RB Et Lokantası: Türk yemekleri ile ızgara çeşitleri, ve bir çok Türk lezzetinin sunulduğu mekan Esenler Giyim Kent Çamlık Sosyal Tesisi – Lale sarayı ile hizmet vermektedir. Beyoğlu Fıccın Lokantası: Çerkez Yemekleri yapan bir lokantadır. Beyoğlu Naumpaşa Konağı: Erzurum sofrasından lezzetler sunar. Cızbız Köfte İstanbul’da birçok şubesi bulunan ve köfte çeşitlerini piyaz ile sunan bir yerdir. Çavuşoğlu kebap ve baklavacısı firik pilavı, ekşili ufak köftesi ve çağla aşısı ile servis vermektedir. Gülistan Sofrası: Maltepe sahilinde Osmanlı mutfağından lezzetler sunan bir mekân. Hacı Abdullah Lokantası: Kebap çeşitleri, Osmanlı mutfağı ve yöresel birçok yemeği bulabileceğiniz nezih bir mekan. İskender İskender oğlunun İskender kebapçısı Türkiye’nin en meşhur Bursa İskender’ini yapmakta olup, İstanbul’daki sayılı mekânlarından bir tanesi Beşiktaş Ihlamur Süslü Karakolundadır. İstanbul’un en eski lokantalarından olup birçok yemek çeşidiyle hizmet veren Kanaat Lokantası özellikle turistlerin denemesi gereken mekânlardandır. Kaburga Sofrası doğu yemekleriyle hizmet vermektedir. Konyalı restoran Konya yemeklerini tadabileceğiniz bir mekândır. Konya Mevlanâ Sofras: Konya lezzetlerini tadabileceğiniz bir mekândır. Köşkeroğlu kebap ve baklavaları. Güllüoğlu baklavacısı, en başta baklavası ve hamurlu şerbetli tatlılarıyla meşhur tatlıcılardır. İstanbul’daki Simit Saraylarında meşhur Türk simidinin kaşarlı, sucuklu, zeytinli gibi bütün çeşitlerini bulabilirsiniz. Şazeli Restoran kebap çeşitleri ve tatlılarıyla İstanbul’daki lezzet noktalarınızdan biridir. Şehzade Mehmet Sofrası otantik bir mekân olup Osmanlı mutfağından lezzetler sunar. Şekerci Cafer Erol Şeker, lokum, çikolata gibi lezzetleri satın alabileceğiniz en kaliteli yerlerden biridir. Şeref Büryan büryan kebabı, perde pilavı, dolması içli köftesi ve bumbar gibi doğu yemekleriyle hizmet vermektedir. Şirvan kebap, nar suyu, Diyarbakır tava, içli köfte, perde pilavı gibi daha çok Diyarbakır yöresinin yemeklerini bulunduran bir mekândır. Van Kahvaltı Sofrası Van’ın meşhur kahvaltısını İstanbul’da bulabileceğiniz bir mekândır. Vezir Sofrasında, Karalahana çorbası, kuru fasulye, karalahana sarması, hamsili pilav gibi Karadeniz yemeklerini bulmanız mümkün. Ziya Şark Sofrası İstanbul’un en meşhur kebapçılarından olup, çoğunlukla doğu yemeklerine ağırlık verir. İstanbul’da birçok şubesi bulunmaktadır.

NE ÜRETİR:İstanbul ilinde nüfusa nazaran ekilen arazi az olmasına rağmen, verimi yüksektir. İl dahilinde her bakımdan modern bir tarım yapılmaktadır. Modern tarım araçları oldukça fazladır. Buğday, arpa, yulaf, mısır, bakla, ayçiçeği, domates, lahana, patlıcan, taze soğan, taze fasulye, kabak, bezelye ve karnabahar, yetişir. Elma, armut, üzüm, şeftali, ayva ile az miktarda erik, kiraz, vişne, muşmula, incir, nar il dahilinde yetiştirilen meyvelerdir. İstanbul ilinde çiçek yetiştirme oldukça gelişmiştir. Esasen Türkiye’de en çok çiçek tüketen il İstanbul’dur. Yalova ile Kanlıkavak-Emirgan arasında modern ve büyük çiçek seraları vardır. Balıkçılık: İstanbul balıkçılık bakımından Türkiye’nin ve Marmara bölgesinin merkezidir. İstanbul, Türk ekonomisinin en mühim merkezidir. Sanayinin üçte biri İstanbul’dadır. İthalatın üçte biri, ihracatın beşte biri İstanbul’dan yapılmaktadır.

1
Ankara

انقرة 06 - بلإكسي أنقرة

عدد السكان: 4466756

DISTRICTS: Akyurt، ألتنداغ، أياس، بالا، كانكايا، بار، Elmadag، وذلك اتيميسجوت، GÖLBAŞI، Kalecik، كازان، كانكايا، ماماك، وشينجيانغ، كانكايا، Beypazarı، Çamlıdere الكون، Gudul، Haymana، Kizilcahamam، Nallıhan، Polatlı وسيريفليكوتشيسار.

TARİHÇESİ:Ankara’da yapılan arkeolojik kazılarda paleolitik ve neolitik dönemlere ait eserlerin bulunması Ankara’nın çok eski bir yerleşim yeri olduğunu göstermektedir. Bölgede Hitit’ler, FrigTer, Lidya’lılar ve Persler’e ait kalıntılar bulunmuştur. Ovalık bir alanda kurulan ilin yüzölçümünün; yaklaşık % 50’sini tarım alanları, % 28’ini ormanlık ve fundalık alanlar, % 12’sini çayır ve meralar % 10’unu tarım dışı araziler teşkil etmektedir. İlin başlıca akarsuları; Kızılırmak, Sakarya Nehri, Ankara Çayı, Kirmir Çayı,Ova Çayı ve Balaban Çayı’dır. Başlıca gölleri; Tuz Gölü, MoganGölü ve Eymir Gölü’dür. Başlıca barajları; Sarıyar, Kesikköprü,Çubuk-1, Çubuk-2, Bayındır, Kurtboğazı, Çamlıdere ve Asartepe barajlarıdır.

مكان لزيارة قلعة أنقرة، أوغسطس العبادة، متحف METU، ومتحف أتاتورك ومتحف الاثنوغرافيا، أياس المنتجعات، ومسجد كوكاتيب، حاجي بيرم المسجد فيلي، محمد عاكف إيرسوي منزل ومتحف، TRT ومتحف PTT.

ماذا نأكل: هل شوربة الملفوف، شوربة سيارة، حساء kikirdekl والحليب الحساء tarhana، حساء OMAC، الحساء تروتر، شوربة اللبن وأنقرة إغلاق، كباب أنقرة، فصولا عن اللحوم، والصواريخ، وتذوق سوب، والحصاد هو اللحم kadınbudu، والفطائر MUC، تجني اللقاح، عصاري الباذنجان عموم، أنقرة عموم، Kelem باور رينجرز، والرجلة هو، الأرز بات، أنقرة الدونات، فطيرة القمر، المعجنات شغلها، المعجنات entekk، الفطائر، horaka الزلقة ل، köbet ل، وتتألف من المكفوفين، وفطيرة السوق، ثلاثة من كومبوت، سوب العسل إلى السماء Kungu ، ونحن نسمع والدماغ الغراب، Petcu، آل البورت على، كالا، sızgaç، Beypazarı الجافة والحساء.

أنقرة تصميم مواقع الإنترنت
NEREDE YENİR:Ankara Nallıhan’da bulunan Köy Sofrası adlı lezzet durağında kapama pilavı ve malak makarnası denenmelidir. Ayrıca Beypazarı’nın tarihî yemeği güveç Bostancılar çarşısındaki Tarihî Güveç Fırınında yenebilir. Ayrıca Ankara’da Diyarbakır lezzetlerini tatmak isteyenler için, Kızılay’da bulunana Tavacı Recep Usta önemli bir uğrak yerdir.

ما الذي ينتج: المنتجات الزراعية؛ القمح والشعير والجاودار والشوفان، الأرز، الذرة، البازلاء، والفاصوليا، والعدس، وبنجر السكر، والخشخاش، عباد الشمس، والبصل والثوم والبطاطا والملفوف، والسبانخ، والكراث، والفاصوليا الخضراء والفاصوليا والخيار والطماطم والفلفل الجزر والفجل والخرشوف القدس والكمثرى والسفرجل والتفاح والبرقوق، مغزل، والمشمش، والمشمش، والكرز،

1
UV Baskı

ما هي الأشعة فوق البنفسجية الطباعة؟

U.V. (ultraviole) baskı tekniği, güneş ışığına dayanıklılığı ile baskı çalışmalarının kurumasını kısıtlamak amacı ile kurutma süresini 1 sn.’den daha az süreye inmesi ve bununla birlikte boya özelliğinden dolayı güneşten solma gibi baskıya zarar veren nedenlerin ortadan kalkmasını sağlar.

UV Baskı sistemi ile gerçekleştirilen baskı malzemesi su gibi maddelerden etkilenmezler, ofset baskı ile basılan malzemelere göre daha dayanıklıdırlar.UV baskı sistemi bir çok malzemeye UV kurutma sistemi sayesinde istenilen oranda renkle rahatlıkla ve sorunsuz baskı yapılabilir. Kontrol panel etiketleri, leksan film, kağıt, şeffaf, opak çıkartma, alüminyum etiketler, ürün üzerine kullanma talimatları başta olmak üzere geniş bir uygulama çeşitliliğini desteklemektedir.

الأشعة فوق البنفسجية آلة الطباعة مع 0،22-1،00 مم، المادية وغير المادية جميع المواد الفنية وضع الطباعة جودة الطباعة yapılabilmektedir.yüksek على (1440 س 1440 نقطة في البوصة) ويقدم نتائج جيدة للرسومات مفصلة الحادة والصغيرة التطبيقات الكتابة ontl.

المقدمة PLEKSİ الإعلان يستطيع طبعت قطعة واحدة يصل إلى 5 أمتار تصل إلى 7 سم سماكة UP TO PRINT ميزة CAM فيلم، والاكريليك والخشب والمعدن والبلاستيك والأشعة فوق البنفسجية طباعة على الأقمشة القائمين WHITE PRINT ميزة القدرة على المواد

DURST RHO 500R UV ve DURST RHO 700 Flatbed ile Avrupa Birliği digital baskı normlarında, çevreye ve insan sağlığına uygun üretim yapan Önal Pleksi, günlük 13.000m2 baskı kapasitesindedir. Ayrıca, İstanbul Önal Reklam DURST RHO 700 Flatbed ile cam, pleksiglass, polikarbon, suntalam, MDF lam, ahşap, alüminyum, çerçeve, sehpa, masa, parke, kapı, dolap kapağı, PVC levha, dekota, perde, store perde, seramik, kompozit panel, halı, kumaş, deri, vinylex gibi çeşitli zeminlere doğrudan digital baskı yapabilmektedir. Malzeme Çeşidi: Poster, folyo, duratrans, kanvas, kumaş olabileceği gibi düz zeminli yüzeylere de fotoblok, PVC, ahşap üzerine uygulama yapılabilir.

2
Hakkımızda

Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik cam. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir plastik yapısı vardır.

Pleksi Piyasada genellikle 1,5-2 5mm kalınlığında düz levhalar halinde bulunur. 90°c sıcaklıkta ya da 90°c – 115°c de etüvde ısıtılarak yumuşatılır. Böylece kalıplanarak istenilen biçim verilebilir. Camdan daha dayanıklı ve hafiftir. Tek dezavantajı termodinamik bir yapıda olduğundan yanmaya karşı dayanıklılığı daha azdır.(Döküm) Pleksiglas, istenen her şekle rahatlıkla uygulanma imkânı verir.Pleksiglasların en büyük özelliği döküm levha olmasıdır. Pleksiglas kullanıcılarını imalat aşamasında zor durumda bırakmaz. Pleksiglas ekstruder lavhalar gibi kesimde, şişirmede ve şekillendirmede problem çıkarmaz. Genleşme katsayısı, yoğunluk, yumuşama noktası, sertlik gibi teknik özellikleri standartlara uygun ve polimer sayısı yüksektir.

4
Önal Pleksi Pleksiglas

föylük شبكي شبكي اسطوانة أنبوب مربع لمبة نافخة plexy الكتيب الوقوف اسم زجاجي مفجر تطور صناعة الغطاء ومطحنة

3