أكريليك

İmalat sektörüne göz atacak olduğumuzda her mamulün farklı hammaddelerden üretildiğini görürüz. Bu hammaddelerin temin edilmesi konusunda ise iki seçenek vardır. İlki yurt dışından ithal etme yöntemine dayanır. Çünkü petrol gibi hammaddeler ülkemizden çok fazla çıkmamaktadır. Ancak pamuk, demir, çelik gibi hammaddeler ülke topraklarımızda bol miktarda bulunmaktadır. Bu maddeler üretim için işlendikten sonra fazlalık kısım da diğer ülkelere ihraç edilmektedir. Bu sayede ülke piyasasına dış sermaye de girerek ekonomi canlı tutulmaktadır. Farklı sektörlerde ortak olarak kullanılan hammaddelerin başında isepleksiglas gelmektedir. #Pleksi denilen madde yapısı itibarı ile plastiğe çok benzese de plastikten ayrılan bir çok yönleri bulunmaktadır. #Pleksi 75 derecede sıvılaşmaya başlar ve 150 derece gibi çok yüksek olmayan sıcaklıklarda bile kolayca şekil verilebilir. Ardından şekillendirilen ürün soğumaya bırakılarak, şeklin kalıp haline gelmesi sağlanır. Pleksi bir hammadde olduğu için üretici firmalara döküm levha şeklinde satılmaktadır. Bu levhalar ihtiyaca göre farklı ebat ve kalınlıklarda olabilir. Piyasada 1 milimetreden 30-40 milimetreye kadar değişik kalınlık ölçülerinde levhalar satılmaktadır.

#Pleksi, döküm levhaya dönüştürülmek için önce ısıtılır ve sonra kalıp halinde soğumaya bırakılır. Soğuduktan sonra ise cnc ya da lazer ile kesme işlemi tamamlanarak pleksi hammaddesine son şekli verilir. Ardından üretici firmalara satışa sunulur. Üretici firmalar pleksi hammaddesini kozmetik, tekne ve yat camları yapımı, kürsü imalatı, dosyalık ve isimlik imalatı, led sistemleri üretimi, sadaka kutusu yapımı, teşhir ve ürün standları yapımı gibi alanlarda kullanmaktadırlar. Aslına bakılacak olursa bu hammaddelerin kullanım alanının bu kadar geniş olmasının en önemli sebebi çok dayanıklı bir madde olmasından kaynaklanmaktadır. Örnek vermek gerekirse; elimize aldığımız bir cam kapı, sürekli devam eden aynı şiddetteki darbelere karşı yalnızca bir saat dayanabilirken, pleksiden imal edilen bir kapı aynı şiddetteki ve sürekliliği olan darbelere altı saat boyunca direnebilir. Bu dayanıklılığı sayesinde kullanıldığı sektörlerin sayısı da artmaktadır. Çünkü üretici firmalar ne kadar sağlam ürünler imal ederlerse, piyasadaki güvenilirlikleri de o kadar artar ve tercih edilme oranları yükselir. Oysa kısa zaman içerisinde bozulan malzemeler ilk etapta firmaya daha çok para kazandırıyormuş gibi gözükse de, bir süre sonra tüketiciler o markanın dayanıksız olduğundan şikayet edeceklerdir ve kötü reklam kulaktan kulağa hızla yayılır. Bu yüzden söz konusu olan firmaların satışlarında büyük bir düşüş gözlenir. Piyasada ayakta kalmayı başaran büyük markalar alanlarında uzmanlaşmışlardır. Hem üretim için kullandıkları hammaddeler kaliteli olur, hem hangi sektörlere ve hangi özelliklere sahip tüketicilere hitap ediyorlarsa onların ihtiyaçlarını doğru şekilde belirlerler ve satış sonrasında da müşteriyle ilişkilerini sıcak tutmaya devam ederler.

Herhangi bir desteğe ihtiyaç duyulduğunda yardımcı olmaya çalışarak müşteri memnuniyetini her zaman korurlar. Pazarlama ve satış tekniklerinin başında da zaten bunlar gelmektedir. İyi bir üreticinin ilişkileri her zaman sağlam ve güvenilir olmalıdır ki, tüketiciler piyasada var olan onca şirket ve kuruluş arasından onları seçsin. Hammadde üretiminde öncü firmalardan biri olan onalpleksi.com ’un üretmiş olduğu pleksiglas maddesi de kalite bakımından en iyilerdendir ve müşterilerin beklentilerine tamamı ile cevap verebilir niteliklere sahiptir. Elinde bulunan pleksi maddesini müşterilerin istediği boyutlarda ve renklerde üretmektedir. Şeffaf, opak, mor gibi renkleri olan bu madde en çok harf vakumlama işlemi esnasında, fanuslarda, teknelerin ya da yatların camlarını şekillendirmede, mobilya işlemlerinde, mdf işçiliğinde, dilek ve şikayet kutusu imalatında, değişik dekorasyon ürünlerinin imal edilmesinde, ev, iş yeri, plaza, kütüphane, hastane gibi binaların çatı kaplamalarında, led sistemleri oluşturmada, ağaç oymada, üst geçitlerin tavan kaplama işlerinde, hayır işleri için kullan at tabak bardakları üretiminde, konuşma kabini oluşturulmasında, eczanelerde kullanılan stantların yapımında, camdan, ahşaptan gözlük reyonları imalatında kullanılmaktadır. https://onalpleksi.com adresine girerek hakkımızda daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca bundan önceki yıllarda yaptığımız çalışmaları inceleyebilir, kozmetik, aydınlatma, led sistemleri, kürsü, kutular gibi hangi alanlarda üretim yaptığımızı öğrenebilirsiniz. CNC ve lazerle kesme işlemlerimiz ile birlikte şişirme, şekillendirme gibi teknik konular hakkında da ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

#Onalpleksi.com adresinde daha önce birlikte çalışmış olduğumuz tüm müşteri portföyümüz isimleri ile birlikte referans kısmında yer almaktadır. İş ortaklarımızın, sektörlerinde en iyi ve aranan firmalar oluşları, bizim de ne derecede kaliteli iş çıkardığımızı anlamanızda yardımcı olacaktır. Çünkü referans insanlara, bilmedikleri bir konu hakkında büyük ip uçları verebilecek ayrıntılı bilgilerin kapısını aralar. Zaten pleksi konusunda piyasada yer alan rakiplerimiz arasından sıyrılıp uzun yıllar boyunca bu sektörde aranan bir marka haline geldiysek, bunu göz ardı etmemek gerekir. Gerek çalışanlarımızın, gerekse bizim en önem verdiğimiz şey müşteri memnuniyetidir. Bunu sağlamak için tüm sektörel yenilikleri takip etmek, teknolojinin bizim için sunduğu kolaylıklardan faydalanmak ve üretimde uygulamak, müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru tespit edip, bu beklentilerini karşılayacak çözüm önerileri sunmak, imal edilen hammaddeleri ve işlenmiş maddeleri zamanında müşteriye ulaştırmak, sistemli çalışan geniş bir iletişim ve ulaşım ağı kurmak, aynı anda çok sayıda kitleye hitap etmek, satış öncesi, satış esnası ve satış sonrasında da müşterilere ihtiyaç duydukları teknik desteği temin etmek, fiyat bakımından makul beklentilere girmek ve müşterileri sarsmayacak şekilde ödeme kolaylığı sağlamak, sağlam reklamlar vermek, reklamların ve yapılan işlerin geri dönüşümünü takip etmek, sorunlara karşı atak bir şekilde basit çözümler üretebilmek gibi görevlerin tamamını layığıyla yapmak için sürekli olarak çalışmaktayız.

Yoğun ve istekli çalışmalarımızın meyvesi olarak da üretmiş olduğumuz pleksiglaslevhalar bugün Türkiye’nin en kaliteli hammaddeleri arasında yerini almış durumda. Üstelik sağlam ve tecrübeli kadromuz ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. İş prensiplerimiz sayesinde de siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Zaten bir şirketin kazandığı paradan daha önemli olan bir şey varsa o da takdir edilmektir. Çünkü bazı onur verici duygular hiçbir maddi varlıkla kıyaslanamayacak kadar değerlidir. Bu değerleri yaşatmak, korumak ve gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak ta bizlerin görevidir. Bu görev ve sorumluluğun bilincinde olup ona göre hareket etmek, toplumda, sektörde ve iş dünyasında örnek birey ve örnek kuruluş olmayı başarabilmek zor ve zor olduğu kadar da önemlidir. https://onalpleksi.com olarak bizler, tüm bu temel noktaların bilincinde olarak daha uzun yıllar siz kıymetli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

2
بلإكسي اسطنبول

بلإكسي الصدارة كما نود منك أن نتحدث عن ما هو المقصود زجاج شبكي. الفائز منذ فترة طويلة على نطاق واسع في تركيا ورضا استخدام العودة العودة
بلإكسي في أي مكان في العالم ويستخدم في المنتج.

يتم فصل دينا نوع إلى نوعين من الزجاج البلاستيك الملونة وشفاف عديم اللون وشفافة. شبكي الصورة هي النظارات والبلاستيك يمكن معالجتها بسهولة تعرف كسر بسهولة.
مشيرا إلى الأسواق العالمية لا تتجاوز سماكة العام لل1.5-2.5mm. لذلك هذا بلإكسي الصورة كيف أريد أن أشرح لك مجرد ذابت في oluyorki له.
وخففت 90 ° C والتدفئة في الفرن على 115 درجة مئوية، وآلات شكل. نسبة قوة الجسم ساخنة أكبر من الزجاج وخفيفة الوزن. ومع ذلك، فإنه ليس من الحكمة كثيرا من ذي قبل لأنه يأخذ شكل تحت تأثير احتراق المضادة للحرق.
بعد شبكي ساخنة قد أدخلت على الشكل المطلوب عن طريق القوالب اللازمة.
نقل الضوء هو ليزر قطع بلإكسي dayanıkd ضد ارتفاع والصدمة. شبكي ثم نفاذية الضوء هو 92٪ بالمقارنة مع الزجاج. ومقاومة تأثير الزجاج أكثر من 6 مرات. الحواف الحادة ليست كذلك. فإنه لا يسبب الاصابة.
التوصيل الحراري للزجاج هو أقل من 20٪. (الصب) زجاج شبكي مقاومة للظروف الجوية، أنها شفافة وإنتاج الألوان الفلورسنت وأكثر قدرة على مقاومة الظروف المناخية مقارنة مع البلاستيك. سينغ، غير قابلة للكسر. استخدامها بسهولة في الداخل والخارج.

1
بلإكسي

المعروف أيضا باسم الزجاج والبلاستيك في مختلف السماكات والألوان والشفافية يمكن العثور عليها فيبلإكسيشكرا جزيلا لمن حولك ترى على هاتفك المدرجات لوحة، وصناديق، وعلامات وخطابات تطبيق فمن الممكن أن تؤدي الأشكال أكثر راحة والزخرفية. وهذا يسمح أيضا لغيرها الكثير بطبيعة الحال أنواع المواد استنادا إلى نوع من المواد العملية كنوع من المواد التي يمكن استخدامها أكثر من ذلك.

على شكل قطع شفرة على قوة للغاية ضد هذه الزجاج البلاستيك مع انتقال الضوء عالية وتأثير وإمالة لوحة كما طرق الباب لأنها يمكن أن تسبب الضرر يلوح في الافق بلإكسي

lazer kesim şeklinin tercih edilmesinde fayda olacaktır. Aksi takdirde levhanın kırılarak ya da çizilerek zarar görmesi, düz kesilememesi, yuvarlak köşe kesimleri söz konusu olduğunda köşelerin birbirleri ile aynı açıyla kesilememesi gibi malzemeye zarar veren durumlarla karşılaşılması söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle de malzemelerin hem daha kolay şekillendirilmesi hem de ihtiyacın tam olarak karşılanabilmesi için bu malzemelerin lazer kesim makineleriyle kesilmeleri önem taşımaktadır. بلإكسي طريقة على وجه الخصوص، وعلامات والشعارات التي تم إنشاؤها للتعامل مع مشاكل الكتابة مثل الجزء غير صحيح من هذا القطاع التكنولوجي ويفضل مهم جدا.

يمكنك استخدامها في مختلف التطبيقاتبلإكسيمع تطبيقات لم يكن لديك لاستخدام مواد النفايات الخاص بك؛ من توفير أسهل وأسرع طريقة لتشكيل عن طريق خفض المواد في متناول اليد. هذه الأسباب جعلت باستخدام القطع بالليزر، اعتمادا على القطاع ستكون أكثر دقة وفائدة.

1

بلإكسي شارة وحامل

المقدمة في قطاع الترويج كما شبكي والأعمال المعمارية، ومعرض الإنتاج وتعزيز يقف، ونحن فخورون بأن نكون منافسين والشركات الرائدة. شبكي وعرض شبكي مستحضرات التجميل والقطاعات الرئيسية التي تستخدم الموقف، والأدوية والمواد الغذائية والمجوهرات، لدينا مجالات مثل حلول تعزيز الخدمات المصرفية، ويعرض وعدادات وتجربة بلإكسي سطح المكتب قد أعطى، منذ سنوات عديدة من الوقوف مع الحلول والعمل مع عملائنا الكرام مع الإشارة لدينا ل ويشرف عليه.

akrilik_1 Pleksi İsimlik & Stand
اعجاب

PROPERTIES التقنية والبصرية من الأنابيب وBAR PLEKSI

شبكي شبكي اسطوانة المقدمة

تألق الكريستال الشفاف

نقل الضوء ويعكس

يزن نصف كوب

تحميل مقاومة

معالجتها بسهولة

تلميع مخرطة يمكن إعطاء الشكل المطلوب

أشكال ساخنة والملتوية الممنوحة

يفتح حفرة، وأسنان انسحبت

تطبيق الأنابيب و BAR PLEKSI

الديكور والتصميم الداخلي والإضاءة المعمارية الاعلانية والتظاهر وحدات عناصر والمنتجات الترويجية هدايا

المجال التقني واستخدام الصناعي في الأنابيب PLEKSI وBAR

وحدات نقل السوائل أجهزة العرض قياس المعدات الطبية والصحية والأدوية والمختبرات الكيميائية في خزان الصناعات الغذائية خامسا س.

onal-pleksi-çeşitleri Pleksi Silindir
1

بلإكسي تشكيل العمليات

قوة شفط الهواء لتشكيل 1-

الأسنان الرجل العفن تشكيل 2-

مع تشكيل قوة الهواء تهب 3-

التناول القوة الجوية تشكيل

أكريليك de yöntem ne olursa olsun, plexi, ister çekme, isterse dökme (cast) olsun öncelikli pleksi’yi homojen bir şekilde 115 derece ile 125 derece arası ısıtmak gerekiyor. Bu sistemde makinede malzemeyi şekillendirmek için emiş yapabilecek vakum pompaları bulunur. Makine tezgahının üzerine MDF’den yapılmış 3 boyutlu kalıp konur. Plexiglas makinanın üzerinde bulunan quartz rezistanslar sayesinde iyice yumuşayıncaya kadar ısıtılır. Isınan malzeme kalıbın üzerine konur bir aparat vasıtasıyla kenarlardan vakumlama esnasında hava almaması için zemine doğru sıkıştırılır. Vakum açılınca ısınan malzeme havanın emiş gücüyle altında bulunan 3 boyutlu MDF’nin şeklini alır. Yapılan işlemlerden sonra Malzeme bir müddet soğumaya bırakılır. Soğuyan malzemenin daha sonra fazla olan kenarları kesilir. Böylelikle fon veya harf hazır hale gelmiş olur.

المؤنث نمط الرجال وتشكيل

Pleksi pleksiglas açıkhava reklam sektöründe, kozmetik tanıtım stand uygulamalarında onlarca yıldır kullanılan klasik bir yöntemdir. Bu yöntemde malzemeyi ısıtan fırın presin altında olabildiği gibi (daha az yer kaplaması için) ayrı bir ünitede de olabilir. Fırın tüple, doğalgazla veya rezistanslarla (quartz veya tel) ısıtılır. Fırın 2 bölüm halindedir. Altta ısıtıcıların olduğu bölüm, üstte ise levhanın konduğu bölüm bulunur. Üst bölüme ısınan levhanın saca yapışmaması için amyant konur. Makinenin üzerinde ısı göstergesi bulunur. Isınan malzeme presin üzerine taşınır. Presin yüzeyinde dişi tavanında ise erkek kalıp bulunur.

هذه المواد هي ساخنة العفن الإناث الزاحف على الحافة لديه الصنفرة. عندما المدى الصحافة قد يأخذ شكل القالب المواد الساخنة. قطع الزائدة حول حواف المواد يبرد اكتمال عملية طويلة. هناك فجوة 5 ملم بين العفن الإناث والذكور لوحة 3 مم. عندما الفجوة أقل لوحة، وأنه يتشكل ممزقة بين نارين العفن. الأموال الفضاء عند أكثر أو حرف آخر من المأزق الجدار.

bombeli-pleksi-onal-pleksi-1024x682 Pleksi Şişirme
1

ما هي الأشعة فوق البنفسجية الطباعة؟

U.V. (ultraviole) baskı tekniği, güneş ışığına dayanıklılığı ile baskı çalışmalarının kurumasını kısıtlamak amacı ile kurutma süresini 1 sn.’den daha az süreye inmesi ve bununla birlikte boya özelliğinden dolayı güneşten solma gibi baskıya zarar veren nedenlerin ortadan kalkmasını sağlar.

UV Baskı sistemi ile gerçekleştirilen baskı malzemesi su gibi maddelerden etkilenmezler, ofset baskı ile basılan malzemelere göre daha dayanıklıdırlar.UV baskı sistemi bir çok malzemeye UV kurutma sistemi sayesinde istenilen oranda renkle rahatlıkla ve sorunsuz baskı yapılabilir. Kontrol panel etiketleri, leksan film, kağıt, şeffaf, opak çıkartma, alüminyum etiketler, ürün üzerine kullanma talimatları başta olmak üzere geniş bir uygulama çeşitliliğini desteklemektedir.

الأشعة فوق البنفسجية آلة الطباعة مع 0،22-1،00 مم، المادية وغير المادية جميع المواد الفنية وضع الطباعة جودة الطباعة yapılabilmektedir.yüksek على (1440 س 1440 نقطة في البوصة) ويقدم نتائج جيدة للرسومات مفصلة الحادة والصغيرة التطبيقات الكتابة ontl.

المقدمة PLEKSİ الإعلان يستطيع طبعت قطعة واحدة يصل إلى 5 أمتار تصل إلى 7 سم سماكة UP TO PRINT ميزة CAM فيلم، والاكريليك والخشب والمعدن والبلاستيك والأشعة فوق البنفسجية طباعة على الأقمشة القائمين WHITE PRINT ميزة القدرة على المواد

DURST RHO 500R UV ve DURST RHO 700 Flatbed ile Avrupa Birliği digital baskı normlarında, çevreye ve insan sağlığına uygun üretim yapan Önal Pleksi, günlük 13.000m2 baskı kapasitesindedir. Ayrıca, İstanbul Önal Reklam DURST RHO 700 Flatbed ile cam, pleksiglass, polikarbon, suntalam, MDF lam, ahşap, alüminyum, çerçeve, sehpa, masa, parke, kapı, dolap kapağı, PVC levha, dekota, perde, store perde, seramik, kompozit panel, halı, kumaş, deri, vinylex gibi çeşitli zeminlere doğrudan digital baskı yapabilmektedir. Malzeme Çeşidi: Poster, folyo, duratrans, kanvas, kumaş olabileceği gibi düz zeminli yüzeylere de fotoblok, PVC, ahşap üzerine uygulama yapılabilir.

2

Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik cam. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir plastik yapısı vardır.

Pleksi Piyasada genellikle 1,5-2 5mm kalınlığında düz levhalar halinde bulunur. 90°c sıcaklıkta ya da 90°c – 115°c de etüvde ısıtılarak yumuşatılır. Böylece kalıplanarak istenilen biçim verilebilir. Camdan daha dayanıklı ve hafiftir. Tek dezavantajı termodinamik bir yapıda olduğundan yanmaya karşı dayanıklılığı daha azdır.(Döküm) Pleksiglas, istenen her şekle rahatlıkla uygulanma imkânı verir.Pleksiglasların en büyük özelliği döküm levha olmasıdır. Pleksiglas kullanıcılarını imalat aşamasında zor durumda bırakmaz. Pleksiglas ekstruder lavhalar gibi kesimde, şişirmede ve şekillendirmede problem çıkarmaz. Genleşme katsayısı, yoğunluk, yumuşama noktası, sertlik gibi teknik özellikleri standartlara uygun ve polimer sayısı yüksektir.

3

800x650 منتجاتنا

بلإكسي كتيب

بلإكسي رسملة منتجاتنا

رسائل بلإكسي غلاس

الأمن مرآة على منتجاتنا

مرايا الأمن

بلإكسي بالطبع على منتجاتنا

كرسي شبكي

sdand على Urunlerimiz

بلإكسي كتيب

الزجاج اسم على منتجاتنا

لوحات تحمل أسماء بلإكسي

بلإكسي مربع على منتجاتنا

صناديق بلإكسي

pleksi-الفانوس على Urunlerimiz

الاكريليك الفانوس

sdand على Urunlerimiz

شبكي يقف المنتج

muze-سيرجي على Urunlerimiz

متحف شبكي للمؤتمرات والمعارض

بلإكسي-ثلاثي الأبعاد نموذج على اساس مصابيح منتجاتنا

بلإكسي مصابيح و إضاءة

بلإكسي على اساس مستحضرات التجميل منتجاتنا

بلإكسي مستحضرات التجميل والعطور

بلإكسي مقعدا جدول منتجاتنا

شبكي اعمال الديكور

الصورة الأطر على اساس تسمية منتجاتنا

زجاجي الكلمات والخلابة

أو بلإكسي من الزجاج على اساس منتجاتنا

قارب ويخت زجاج

1

للتواصل مع الولايات المتحدة

 • -
 • يجب أن تكون فارغة:

معلومات الاتصال

عنوان:

مراد باشا ماه. إسكي أدرنة الأسفلت
Baltas kilimci الموقع الصناعية رقم: 196/197
بيرم باشا / اسطنبول
(Uluyol Bereç وقف tranway)

الهاتف:

الهاتف: +90 (212) 243 06 31
هاتف: +90 (212) 497 00 01
GSM: +90 (532) 730 55 80

البريد الإلكتروني:

info@onalpleksi.com

ismet.onal@hotmail.com

https://www.onalpleksi.com

1

föylük شبكي شبكي اسطوانة أنبوب مربع لمبة نافخة plexy الكتيب الوقوف اسم زجاجي مفجر تطور صناعة الغطاء ومطحنة

1

حلول المقدمة زجاج شبكي شبكي التصنيع

شبكي، زجاجي، وزجاج شبكي يغطي، وزجاج شبكي الكتيب، بلإكسي BAYRAMPAŞA، Pleksici هي بلإكسي تجهيز ورشة عمل، بلإكسي كنس، وقبة شبكي، ومعدات المختبرات، الأشعة فوق البنفسجية الطباعة، القطع بالليزر، قطاع التعاقد من الباطن، وتقف، والاكريليك يقف والمجوهرات تقف HTTPS: // شبكة الاتصالات العالمية. I onalpleksi.co

شبكي غطاء ضربة فانوس

التقع داخل الفرن وفي بلإكسي المقدمة التضخم بلإكسي الأجهزة مع المطلوب حجم، سمك وشكل يجعل تضخيم لمبة ومربعات.

ضربة بلإكسي

كتيب حامل شبكي شارة

الالداخلية ونظام شبكي الخارجي، ونحن يمكن أن تساعدك على خلق جو مختلف جدا في أي لحظة. علامات لوحة، وكتيب، حامل الترويج، وعرض المنتجات موقف، السحب صندوق، صندوق الأمنيات

بلإكسي حامل شارة

onal-pleksi-şişirme-silindir-lazer-kesim pleksi Ana Sayfa

شبكي اسطوانة

الاسطنبول المقدمة شبكي اسطوانة أرخص شفافة أنبوب شبكي، وأسعار الأنابيب الاكريليك والمبيعات في مختلف الأحجام وسمك، وأنابيب قطرها في بلإكسي

شبكي اسطوانة

القطع بالليزر

الالقطع بالليزر خدمات شبكي والخشب والورق والكرتون والجلود والنسيج وهلم جرا. جزء من المنتجات وتصنيع علامات منصبه، لويحات ولوحات تحمل أسماء مجلس التصنيع، ونحن نخدم لدينا لوحات تحمل أسماء والموظفين المتخصصين في جانب الإنتاج من لوحة يربك.

القطع بالليزر
1

المقدمة أكريليك Pleksiglas وقت الفراغ قسم

اسطنبول اونال PLEKSI تعمل منذ عام 1989 في بيرم باشا لك خدمة العملاء.

Reklam ve Ürün Tedarikçilerine yakın olmasıyla rakiplerinden daha hızlı olarak hammadde temini edip aldığı işleri zamanında ve eksiksiz teslim etmektedir. İş gücü kapasitesiylede öne çıkan ÖNAL deneyimli kadrosu iş bilgisi ve ardındaki teknolojisiylede yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Müşterilerin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamak ve yaşamlarını daha iyi kılmak ÖNAL PLEKSİ ‘ nin politikasıdır.

رؤيتنا : رضا العملاء غير المشروط.

مهمتنا : رضا العملاء هو أساس كل ما نقوم به هو التأكد من أن المرجعية الأساسية للعمل في وقت لاحق. مبدأ الصدق والإخلاص أكريليككنت فخورة بالعمل مع القطاع سريع النمو.

neden-onal-pleksi Hakkımızda
 • بلإكسي كتيب
  • شبكي اعمال الديكور
   • زجاجي الكلمات والخلابة
 • مرايا الأمن
  • بلإكسي الزجاج رسائل
   • بلإكسي مستحضرات التجميل والعطور
 • صناديق بلإكسي
  • بلإكسي مصابيح و إضاءة
   • طبي
 • متحف شبكي للمؤتمرات والمعارض
  • شبكي علامات
   • قارب ويخت زجاج
 • علامات التحذير
  • شبكي يقف المنتج
   • بلإكسي يغطي آلة
 • كرسي شبكي
  • الاكريليك الفانوس
   • غطاء شبكي
 • قطع زجاج شبكي ليزر
  • بلإكسي الشارات
   • شبكي اسطوانة
    • الوزن الاكريليك

لماذا اونال pleks İ & pleks İ النظارات الأشعة فوق البنفسجية باسكي

زجاجي – اﻷكريليك – بليكسيجلاس – المشار إليها بأسماء مختلفة، مثل الدعاية والديكور المكتبي الصناعة لسنوات عديدة، ويستخدم حاليا في البناء الصناعة قد اكتشف المواد؛ حمض اﻷكريليك أو الضوء أو الحرارة أو المعدن الاسم العام للبوليمرات تم إنشاؤه بواسطة معالجة مع. ويستخدم اﻷكريليك، اعتماداً على نوع الشروط المركبة وعملية، والجوامد الصلبة والناعمة والمرنة، أو منتجات سائلة شفافة ولزجة واللزوجة المتوفرة. وتتشكل مواد البناء واللوازم الضوئية، مجوهرات، والمواد اللاصقة، ومواد الطلاء والألياف المنسوجة والمواد الخام من المركبات المختلفة مثل المركبات اﻷكريليك.
onal-pleksi-kutu Hakkımızda
2